Serwis Global Gastro to kompleksowa obsługa klienta, zarówno dużych sieci jak i mniejszych restauracji. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość oraz możliwie jak najszybsza reakcja i rozwiązanie problemu. Nasi serwisanci są w pełni przeszkoleni, a co za tym idzie, posiadają odpowiednią wiedzę na temat przeprowadzania serwisów oraz przeglądów urządzeń gastronomicznych. Dbamy o to, aby większość napraw zostało zakończonych już na pierwszej wizycie, a wszystko po to, aby jak najszybciej przywrócić sprawność działania kuchni w Państwa firmie.


Aby zminimalizować ryzyko awarii oraz mieć pewność, że nasze urządzenia będą działać poprawnie, należy zadbać również o ich regularne przeglądy. Techników Global Gastro wyróżnia fachowe podejście oraz wysoka kultura pracy. Nasze przeglądy nie polegają wyłącznie na podpisaniu raportu - zawsze wykonujemy wszelkie niezbędne badania i pomiary zgodnie z obowiązującymi normami.


Nasi serwisanci podzielą się z Państwem uwagami na temat pracy urządzenia, doradzą w jaki sposób prawidłowo z niego korzystać a także odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania.
Kuchnia

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się lub Zresetuj hasło