Nasza firma

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, a naszym celem jest zapewnienie jak najwyższej jakości obsługi klientów. Oferujemy kompleksową usługę serwisu oraz przeglądów sprzętu gastronomicznego, zarówno w dużych przedsiębiorstwach jak i w mniejszych restauracjach. Większość usterek naprawiamy już na pierwszej wizycie, a jeśli do zakończenia serwisu będziemy potrzebować dodatkowych części, zamówimy je dla Państwa. Dobrze wiemy, jak ważne jest sprawne działanie urządzenia w firmie, więc zawsze staramy się zakończyć naprawę w możliwie jak najkrótszym czasie.

Referencje

Oprócz serwisu oferujemy również dystrybucję urządzeń gastronomicznych, niezbędnych w każdej nowoczesnej kuchni. Podchodząc indywidualnie do wymagań każdego klienta, pomagamy dobrać urządzenie tak, aby odpowiednio dopasować je do Państwa potrzeb.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia naszej siedziby przy ul. Opolskiej 30/6 w Siechnicach lub przy ul. Spółdzielczej 27 w Jeleniej Górze!

Auto
Nasz zespół

Nasi serwisanci regularnie odbywają szkolenia, aby pogłębić i zaktualizować swoją wiedzę, którą potwierdzają liczne certyfikaty. Mają również wszystkie niezbędne uprawnienia, dzięki którym mogą naprawiać urządzenia zarówno elektryczne jak i gazowe.

Zajmujemy się również instalacją urządzeń Rational. Mamy do tego odpowiedni sprzęt i wiedzę pozwalającą nam na wykonanie usługi zgodnie z wytycznymi producenta. Ponadto, przyjmujemy także większe wyzwania, takie jak kompleksowe montaże kuchni, m.in. w restauracjach Kuchnia Marche czy Express Oriental. Działamy głównie na terenie dolnego śląska ale nasze montażowe realizacje znajdują się w całej Polsce!

Skontaktuj się z nami

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się lub Zresetuj hasło