Jesteśmy jednym z ponad 1200 certyfikowanych punktów RATIONAL Service Partner na całym świecie. 80% zleceń zostaje zrealizowanych jeszcze tego samego dnia. Oprócz tego jako RATIONAL Service Partner oferujemy Państwu usługi specjalne, takie jak serwis 24/7. Nasza praca jest na bieżąco poddawana kontroli i ocenie, przez co stale monitorowane jest zadowolenie naszych klientów.

Korzyści z usług RATIONAL Service Partner

  • Niezawodna eksploatacja urządzenia każdego dnia
  • Utrzymanie wartości inwestycji
  • Wymiernie wyższe bezpieczeństwo obsługi
  • Dłuższa żywotność urządzeń
  • Możliwość kalkulacji bieżących kosztów

Przegląd urządzeń Rational


Global Gastro RATIONAL Service Partner to kompleksowa obsługa klienta, zarówno dużych sieci jak i mniejszych restauracji. Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość oraz możliwie jak najszybsza reakcja i rozwiązanie problemu. Aby zminimalizować ryzyko awarii oraz mieć pewność, że nasze urządzenia będą działać poprawnie, należy zadbać o ich regularne przeglądy. RATIONAL Service Partner wyróżnia fachowe podejście oraz wysoka kultura pracy. Nasze przeglądy nie polegają wyłącznie na podpisaniu raportu - zawsze wykonujemy wszelkie niezbędne badania i pomiary zgodnie z obowiązującymi procedurami firmy RATIONAL.

Nasi serwisanci podzielą się z Państwem uwagami na temat pracy urządzenia, doradzą w jaki sposób prawidłowo z niego korzystać a także odpowiedzą na Państwa wszelkie pytania.

Pracownik

Przegląd urządzeń najlepiej powierzyć fachowcom

Naszych pracowników cechuje bogate doświadczenie oraz fachowe podejście. W ramach przeglądu wykonamy wszelkie niezbędne pomiary i badania wynikające z HACCP. Skontrolujemy stan jakości podzespołów w urządzeniach oraz, jeśli zajdzie taka konieczność, dokonamy wymiany części na nowe, oryginalne. Przeprowadzimy analizę zagrożeń i wypracujemy rozwiązania pozwalające ich uniknąć. Dzięki wsparciu naszych serwisantów, praca kuchni w Państwa lokalu stanie się bezpieczna, komfortowa, efektywna i możliwie jak najmniej awaryjna. Przeglądy staramy się wykonywać sprawnie i możliwie jak najmniej utrudniając pracę pracownikom kuchni. Zapraszamy do kontaktu wszystkich użytkowników sprzętów gastronomicznych firmy Rational z województwa dolnośląskiego w celu odbycia fachowego przeglądu urządzeń w Państwa firmie.

Rejestracja nowego konta

Posiadasz już konto?
Zamiast tego zaloguj się lub Zresetuj hasło